Korona CUP - U19

V předposledním kole se naši dorostenci utkali na Ostrově s domácím Berounem a nečekalo je nic jednoduchého. Během 1.půle jsme viděli zajímavý průběh, který ovlivnila přísná penalta za faul na domácího Bednárika, který ji s přehledem proměnil. My jsme asi největší šanci ke srovnání ztratili po samostatném sólu Landyse, kterého ale vychytal domácí brankář. V druhé části jsme uzamkli domácí na jejich straně a bylo otázkou času, kdy vyrovnáme. Srovnání přišlo po skrumáži před brankou Berouna, kdy se nejlépe orientoval Marek Kyncl a prostřelil vše před sebou 1:1. Náš tlak se stupňoval a vyústil v další šanci v pokutovém území domácích, kdy se Vašek Königsmark pokusil o kličku, která byla zakončena faulem domácího obránce. Z nařízené penalty se náš exekutor Martin Kuška nemýlil 1:2. No a  úplný obrat dokonal po ideální nahrávce Landyse Marek Frydrych, který slavil tak, až dostal žlutou :))).

Pochvala pro hráče, kteří se nevzdali a chtěli výhru vybojovat. V posledním kole v sobotu v 10.15 přivítáme doma Králův Dvůr, který má spolu s námi možnost hrát o 2.místo. No a my, pokud Spartak klopýtne ve středu s Berounem, máme šanci na celkové prvenství. V soutěži střelců má náš Patrik Buben společně se Sýkorou z Králova Dvora 6 branek, takže si to mohou rozdat o krále střelců v přímém souboji.

Tímto zveme všechny fanoušky k účasti na vyvrcholení turnaje, který náš klub uspořádal. Přejeme všem hezký zážitek ze hry našeho týmu v čele s trenéry, který nám  v této sezoně dělal velkou radost.