3. kolo turnaje

3.kolo turnaje 6. týmů svedlo o průběžné vedení v soutěži zatím neporažené týmy Spartaku Příbram a Náš tým staršího dorostu. Na hlavním hřišti Spartaku jsme po celou dobu zápasu sledovali velice kvalitní hru, v které jsme od začátku stále dotahovali. Po rychle obdržené brance po kombinaci domácích jsme dokázali odpovědět krásnou dalekonosnou střelou Vyšína. Ve 30 min.jsme opět prohrávali o branku, abychom ještě těsně před půlkou po rychlé akci srovnali Bubnem na poločasový stav 2-2. Ve druhé části zápasu dával branky již jen Spartak Příbram, a také jeho hra udržovala stále vysoké tempo a nám již trochu docházely síly. Konečný stav se zastavil na výsledku 5-2 pro domácí,nás rozhodně více než výsledek mrzí zranění Bašíka a doufáme v jeho rychlý návrat.

V tabulce turnaje držíme se 6.body průběžné 2.místo a Buben si se 6.zásahy upevnil vedení v tabulce střelců.Příští týden zajíždíme do Berouna,který okupuje se 4.body třetí příčku.

Zápas se Spartakem bedlivě sledoval bývalý reprezentant Tomáš Zápotočný.