Utkání FK Hořovicko - ABC Braník

Po fotbalové pauze se tým staršího dorostu utkal v rámci turnaje 6 týmů s hráči ABC Braník.V předchozích 2 vzájemných střetech bylo utkání velmi vyrovnané.V dnešním dopoledni po většinu zápasu dominovali modrobílí,kteří předvedli velmi kvalitní výkon. Směrem od obou brankářů přes obránce až po útok. Do zápasu se poprvé zapojili i hráči ročníku 2003 a vedli si na výbornou-dokladem je i hattrick  Bubna,který to bude mít drahé :). V 1.půli jsme rychle vedli průnikem Landyse po nahrávce Čápy.. Poté byla dlouhá pasáž orámovaná spoustou našich šancí, z kterých se v závěru poločasu ujala dorážka Báši po hlavičce Vyšína.V druhé části se hra začala vyrovnávat a také soupeř se tlačil k naší brance, nicméně oba naši brankáři byli pozorní. Posléze jsme opět převzali otěže utkání ,aby v průběhu zbytku zápasu jmenovaný Buben exceloval v zakončení a dosáhl čistého hattricku za přispění nahrávek Landyse a při poslední brance si povodil celou obranu i s brankářem a zavěsil do prázdné. Velká pochvala od trenérů i od soupeře a výsledek 5-0 je určitě povzbuzením do budoucna.

V rámci příštího kola turnaje přivítáme doma FC Rokycany, se kterými jsme také nedávno sehráli vyrovnané zápasy.