Vystoupení dorostu U19 na turnaji v Příbrami

O víkendu jsme se zúčastnili turnaje pořádaného Spartakem Příbram. Náš dorostenecký tým odehrál střetnutí o třetí místo se soupeřem z Rokycan,který je účastníkem 2.nejvyšší dorostenecké soutěže. Po dvou prohrách v přípravě jsme se dočkali výhry v poměru 2-0, kdy obě branky padly až ve 2.části zápasu. Soupeř byl celý zápas kvalitní v kombinaci, byl techničtější, my jsme byli naopak kvalitnější v obranné činosti a v důrazu. V důsledku těchto faktorů se soupeři prakticky nepodařilo ohrozit naší branku a my jsme se naopak dostávali, jako téměř v každém zápase do spousty brankových příležitostí - jen je proměňovat, tak se budou zápasy rozhodovat mnohem dříve. Velikou smolnou kaňkou na zápase je zranění brankáře Březiny, kterému přejeme brzké uzdravení!