04.05.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U19 - SK Spartak Příbram U19 2:1 po penaltách

V dalším utkání divize dorostu jsme přivítali na domácím hřišti Spartak Příbram. Utkání se odehrálo na zadním hřišti hořovického areálu, což nasvědčevalo tomu, že to bude spíše bojové utkání, plné osobních soubojů. Bylo tomu tak. První poločas jsme začali lépe, když jsme si vypracovali zajímavé šance ke skórování. Soupeř však také zahrozil, když se před Březinou zjevil zcela volný hráč hostí, ale k našemu štěstí mířil pouze do brankáře. První poločas tak skončil bez branek. Ve druhém poločase se početné publikum dočkalo branek. Nejprve udeřili hosté, když po faulu na našeho hráče rozhodčí nezapískal, a tak hostující hráč pohodlně zakončil, 0:1. Náš tým si však šel za vyrovnání a nutno dodat, že si to svým bojovým výkonem zasloužil. Dočkali jsme se v 82. minutě, kdy po centru do vápna se prosadil hlavou Koten, 1:1. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme byli šťastnějším týmem.

Branka: Koten M.

Sestava: Březina - Trnka D., Hlídek, Krásl, Štajner - Vyšín (72. min Čapek), Smetana, Šíma, Kuška (60. min Kyncl) - Konigsmark (10. min Koten M.), Hošťálek