28.04 Divize Dorostu: TJ Tatran Sedlčany - FK Hořovicko U19 3:2

K utkání do Sedlčan odjížděl náš tým oslabený o několik stálic základní sestavy. Z důvodu zranění už třetím zápasem absentuje Tomáš Hegedüs, delší dobu již chybí Ségl a Bašík. Do zápasu taktéž nezasáhl Smetana, který chyběl kvůli nemoci. Náš tým začal utkání aktivně. Bohužel to byli ale domácí, kteří šli do vedení, když nejprve obrana nezachytila dlouhý pas soupeře a následně fauloval brankář Březina, který již vzniklý požár nedokázal uhasit a za svůj nevybíravý zákrok obdržel žlutou kartu. Z následného přímého kopu se soupeřův hráč nemýlil, 10. min 1:0. Z tohoto gólu jsme se rychle oklepali a svůj premiérový gól vstřelil Filip Berka po krásné individuální akci, 12. min 1:1. Gólové hody pokračovaly, když opět domácí se dostali do vedení zásluhou Sochůrka, 14. min 2:1. Náš tým znovu nalezl odpověď na gól domácích. Po standartní situaci, kterou zahrával Hlídek, se prosadil hlavou Krásl, 21. min 2:2. Vše nasvědčovalo tomu, že se do kabin půjde za vyrovnaného stavu, ale domácí šli zase do vedení po brance Nováčka, 45. min 3:2. O poločase přišla další komplikace pro náš tým, kdy brankář Březina musel střídat a do branky tak směřoval Koten, který první poločas odehrál na pozici hrotového útočníka. Druhý poločas byl vyrovnaný, a tak zápas skončil vítězstvím Sedlčan 3:2. Při závěrečném hvizdu se ke vší smůle ještě zranil Berka, který má zlomený kotník a sezóna tak pro něj skončila.

Branky: Berka, Krásl

Sestava: Březina (46. Čapek) - Trnka D., Hošťálek (34. min. Frydrych, 75. min Holovský), Krásl, Štajner - Vyšín, Šíma, Kuška (66. min Kyncl), Hlídek - Berka, Koten M.